Třídy

    • Do naší mateřské školy zapisujeme děti ve věku 3–7 let, které jsou rozděleny do čtyř věkově smíšených tříd.
    • Třídy ve všech pracovištích jsou vybaveny nízkým nábytkem, děti si mohou kamkoli volně dosáhnout, věci si samostatně vzít i uložit zpět.
    • Prostory tříd a heren jsou v souladu s požadavky na projekt „Začít spolu“,členěny nábytkem do pracovních center, ta umožňují individuální, skupinové nebo frontální hry a činnosti.
    • Všechny třídy mají specifické, zajímavé a podnětné prostředí vzbuzující bezprostřední zájem a naznačující aktuální události i celoroční zaměření.
    • Vybavení hračkami a didaktickými pomůckami vychází z plánovaných požadavků pedagogů a z finančních možností školy.
    • Všechny pomůcky a hračky jsou funkční, vhodné pro jednotlivá věková období.
    • Nabídka výpočetní techniky je využívána přiměřeně, stejně tak televizní pořady, videokazety s pohádkami velmi ojediněle a to po dobu nejdéle 30 minut a dle zájmu dětí. 
  • Třídy MŠ Oty Synka

    • Sluníčka
      třída I
      • p. uč.
        Gabriela Glajcová
      • p. uč.
        Hana Nováková
    • Krtci
      třída II
      • p. uč.
        Michaela Slováková
      • p. uč.
        Zuzana Staňková
    • Motýlci
      třida III
      • p. uč.
        Janetta Hastíková
      • p. uč.
        Martina Maternová
    • Berušky
      třída IV
      • p. uč.
        Světlana Habudová
      • p. řed.
        Pavla Kučerová
      • p. uč.
        Mgr. Dagmar Koběrská
  • MŠ Ludvíka Podéště

    • Berušky
      třída I
      • p. uč.
        Eva Tomisová
      • p. uč.
        Eva Hahnová
    • Kuřátka
      třída II
      • p. uč.
        Nikol Halfarová
      • p. uč.
        Bc. Karolína Davidová
    • Sluníčka
      logopedická třídy
      • p. uč.
        Mgr. Kamila Szöllösyová
      • p. uč.
        Bc. Helena Buláková
      • asistent pedagoga
        Iveta Fričová
    • Motýlci
      třída IV
      • p. uč.
        Irena Vůjtková
      • asistent pedagoga
        Lucia Beschlová Bednárová
  • MŠ Otakara Jeremiáše

    • Pejsci
      třída I
      • p. uč.
        Michaela Mittnerová
      • p. uč.
        Radmila Vlčková
    • Medvídci
      třída II
      • p. uč.
        Bc. Gabriela Horská
      • p. uč.
        Šárka Vetešníková