POKYNY K DISTANČNÍ VÝUCE

1. 3. 2021
  • Pro vzdělávání předškolních dětí jsou k dispozici výukové programy „Dopravní školička“ a „Březen“
  • Aplikaci Moje iŠkolička zobrazíte pomocí prohlížeče Chrome po přihlášení na stránkách www.hrajeme-si.cz. NEPOUŽÍVEJTE PROSÍM JINÝ PROHLÍŽEČ. Aplikaci můžete používat na počítačích i tabletech v operačním systému Win7,8 a 10, Android i iOS. Ve všech těchto OS ale výhradně přes prohlížeč Chrome. Pokud Chrome nemáte, musíte tento prohlížeč nainstalovat třeba zde: https://www.google.com/intl/cs_CZ/chrome/. Do tabletů Android stáhněte Chrome z Google Play a do iPadu z App Store. Aplikace neběží na starých systémech XP a Vista
  • Přístupové odkazy a kódy Vám byly zaslány do zprávy na aplikaci Naše MŠ.
  • Rodiče budou mít každý den po osmé hodině pro děti k dispozici ve zprávě aplikace Naše MŠ úkoly na daný den.
  • Vypracované pracovní listy odevzdejte po předešlém distančním týdnu v MŠ každé pondělí do 14 hodin osobně nebo hoďte podepsané v obálce do schránky na brance MŠ. Kdo nemá možnost v pondělky pracovní listy donést, domluvte se s paní učitelkou přes aplikaci Naše Mš nebo Emailem, který jsme Vám poskytly. Taktéž tisk časopisu Klíček si domluvíte s paní učitelkou, která Vám ho připraví na určitý den k vyzvednutí.
  • Úkoly formou výrobku, kresby, stavby je možno vyfotit a zaslat na Email – casopisklicek@seznam.cz nebo na Email, který Vám poslaly paní učitelky – poskytnete nám zpětnou vazbu svých aktivit s dětmi