Taneční a pohybový kroužek

Trenéři: Lukáš Čep – mistr ČR v latinskoame­rických tancích
Určeno pro: všechny zájemce

Četnost: 1× týdně středy

Kroužek podporuje pohybovou a kondiční průpravu dětí. Co se děti v kroužku naučí: baletní průprava, základy společenských a moderních tanců, strečink, základy aerobiku. Talentované děti mají možnost pokračovat v tanečním klubu LR COSMETIC dance team.

Přihlašování do kroužku probíhá přes aplikaci Naše MŠ (sekce Kroužky). Po přihlášení do aplikace je nutné se přihlásit ještě na webových stránkách LR-DANCE/CARMEN:

Kroužek JUDA

Zajišťuje: Club Baník Ostrava, z.s.

Určeno pro: pro děti od 4 let

Četnost: 1× týdně úterky

Judo je nejpopulárnější bojové umění v Evropě. Judo rozvíjí také mentální schopnosti, jako jsou vnitřní klid, sebeovládání, rozhodnost, trpělivost, soustředění, vzájemnou úctu a disciplínu.

Angličtina s úsměvem

Lektorka: PaedDr. Iva Obermanová
Informace: www.ajsusmevem.cz
Určeno pro: děti 3–6 leté

Četnost: 1× týdně čtvrtky

Angličtina s úsměvem jsou specializované jazykové kurzy pod odborným pedagogickým vedením zaměřené pro předškolní děti. V Ostravě působíme již od roku 2002. Kvalitní výuku bychom Vám rádi nabídli i ve Vaší mateřské školce.

• zaměřujeme se na komplexní rozvoj dítěte
  • seznamování s cizím jazykem je přirozené, hravé, ale účelné
  • setkání jsou plná pohody, se spoustou her, písniček a říkanek
  • používáme velmi dobře propracovanou metodiku s prvky prožitkové angličtiny