Škola v přírodě - informace k pobytu a přihláška

22. 9. 2019

Kde:                             Beskydy Bílá
Ubytování:                  Deepdance Javořina – Hotel Bauer
Termín:
                        8. 6. 2020 – 12. 6. 2020
Cena:                            2 850,-
Příjezd, zahájení:        8. 6. 2020, v 8,30
Ukončení:                    12. 6.2020, v dopoledních hodinách (bude upřesněno)
Strava:                          8. 6. 2020, zahájení obědem, 12. 6. 2020, ukončení snídaní

Cena zahrnuje
Ubytování s plnou penzí a pitným režimem (2 x denně, svačiny), práci instruktorů, materiál na program, program 5 dnů (5,5 hod. /den, režim dopoledne / odpoledne), úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a storna, obousměrná doprava na švp.

Ubytování
Ubytovaní je zajištěno v ubytovacím zařízení Javořin, hotel Bauer. Objekty je  způsobilý pro ubytování školských subjektů a splňuje hygienické podmínky ubytovacího a stravovacího zařízení a podmínky pro zabezpečení výchovy v souladu s vyhláškou č. 106/2001Sb, dále splňují nároky bezpečnosti práce a protipožární ochrany.

Stravování
Stravování účastníků pobytu v přírodě je zajištěno v souladu se zvláštními nároky na výživu dětí a mládeže. Strava je 5x denně. Po celý den je k dispozici nápoj, nejčastěji čaj.

Instruktorský tým
Instruktorský tým je tvořen profesionály, se zkušenostmi s prací s dětmi a mládeží (ať už v zimní nebo letní sezóně).

Lékařská služba
Dodavatel nezajišťuje v rámci konání kurzu přítomnost zdravotníka. Zdravotník je zajištěn školou.

Přihlášení
Děti na pobyt přihlašují rodičepomocí on-line systému na www.prihlaskanakurz.cz.
Po úvodní registraci kliknete na letní akce / pobyty v přírodě s programem a zadejte nová přihláška.
Podrobnější informace naleznete na stránce v návodech pro rodiče.

Co s sebou
Turistické a sportovní oblečení a obutí (funkční i v případě nepříznivého počasí), pláštěnku nebo nepromokavou bundu, přezutí do budovy, šátek, hygienické potřeby, 2ks ručníků, osobní léky, kartičku zdravotní pojišťovny a další dle pokynů školy.